İhtiyaç Analizi ve Hazırlık
Kurum eğitim ihtiyaç ve beklentileri Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları birimince analiz edilir. Çalışan ihtiyaçları ve kurum beklentileri doğrultusunda eğitim program önerisi hazırlanarak kuruma sunulur. Kurumla yapılan görüşmeler sonucunda mutabık kalınan programın ön hazırlık – operasyonel süreci başlar. 
Eğitimin Verilmesi
Eğitimlerimiz Koç Üniversitesi akademisyenleri ve/ya alanında deneyimli dış eğitmenler tarafından gerçekleştirilir. Eğitim uzmanlarımız tüm operasyonel süreci takip eder.
Geri Bildirim Değerlendirme
Eğitimler sonunda katılımcı geri bildirim ve değerlendirmeleri kurumla paylaşılır. Sertifika teslimi ile program tamamlanır.
Eğitim programlarımız, kurumların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda karşılıklı iş birliği ile hazırlanmaktadır. Eğitimlerimiz güncel, ilham veren, yenilikçi, vaka çalışmaları ve örnek simülasyonlarla zenginleştirilebilen, eğitim katılımcılarının hem iş hem özel yaşamlarında faydalanabilecekleri şekilde destekleyici ve kapsamlı içeriklerden oluşmaktadır. 

Eğitimler kurumun ihtiyaç ve talebine bağlı olarak tek bir konuda verilebileceği gibi, yöneticiliğin farklı fonksiyonlarını bir araya getiren modüllerden oluşan bütüncül bir program şeklinde de planlanabilmektedir. Eğitimler, katılımcıların iş yoğunlukları göz önünde bulundurularak, ardışık günlerde ya da yılın belirli bir dönemine yayılarak gerçekleştirilebilmektedir. 

Kurumların talepleri doğrultusunda, eğitimlerimiz Türkçe ya da İngilizce olarak yapılmaktadır. 

Eğitim konularımız hem teknik hem sosyal yetkinlikleri kapsayacak çeşitliliktedir. Başlıca eğitim konularımız arasında şunlar sayılabilir: Büyük Veri ve Veri Analitiği, Liderlik, Bireysel Farkındalık ve Duygusal Zeka, Çatışma Yönetimi, Dijital Dönüşüm ve Yeni Trendler, Tasarım Odaklı Düşünme Yönetimi, Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Stratejileri, Etkin İnsan Yönetimi, Finans, Liderler için Türk Dış Politikası, İnovasyon, İnsan Kaynakları ve Trendleri, Kriz Döneminde Stratejik Bakış, Küresel Ekonomi, Müşteri Deneyimi, Müzakere ve İkna, Stratejik Düşünme ve Planlama, Tedarik Zinciri Yönetimi. 

Kurumunuza özel eğitim talepleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz:

executive@ku.edu.tr

+90 212 338 1305

+90 212 338 1850