Hızlı bir değişim içindeki iş dünyasında yöneticiler, özellikle son 10 yıldır ‘Değişim Yönetimi’ eğitimlerine daha çok ihtiyaç duyuyor. Ekonomiden teknolojiye, toplumlardan coğrafyalara her alanda yaşanan hızlı değişime ayak uydurabilmek ve yönettikleri şirketleri, bu karmaşık ve sancılı süreçten başarıyla çıkarabilmek artık yöneticilerde aranan başlıca özellikler arasında yer alıyor.

Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan ve yakın gelecekte daha sık rastlayacağımız ‘Prosci® Lisanslı Değişim Yöneticisi’ yetiştiren, uluslararası geçerliliğe sahip sertifika programını, Değişim Yönetimi eğitiminde dünya lideri Prosci®’ın Türkiye’deki tek temsilcisi “and Change” ile birlikte sunuyor.

Değişimi yönetmekle sorumlu herkes için tasarlanan programda, katılımcılar programa, kendilerine veya şirketlerine ait değişim projelerini getirerek 3 günlük eğitim boyunca projeleri üzerinde çalışma imkanı buluyorlar. Fortune 100 şirketlerinin yarıdan fazlasının da faydalandığı, bilimsel araştırmalar ve en iyi uygulamalara dayanarak verilen Değişim Yönetimi sertifika programında, katılımcılara şirketlerin her alanda geçirebileceği değişimleri sistematik bir biçimde nasıl yönetebilecekleri öğretiliyor.

Program sonrasında uluslararası geçerliliğe sahip ‘Prosci® Değişim Yöneticisi Sertifikası’ sahibi olan katılımcılar, eğitimden sonraki 3 ay süresince projeleriyle ilgili danışmanlık ve koçluk da alabiliyorlar.