GSK Türkiye olarak geçmişten bugüne devam ettirdiğimiz çalışanlara yönelik projelerimizin yanında, bu yıl Koç Üniversitesi ve HIV alanında çalışan özne odaklı derneklerin değerli katkılarıyla yeni bir program hayata geçirdik. GSK Akademi adını verdiğimiz bu sertifika programımızın ilk dönem eğitimlerini geçtiğimiz ay tamamladık. Katılımcılara kurumsal iş yapış süreçlerini güçlendirmeye dair pek çok farklı konuda eğitim verme hedefiyle çıktığımız bu yolu başarıyla tamamlamış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı’nın kıymetli bilgi birikimi ve kadrosu ile ortaya çıkardığımız bu sertifika programı hakkında aldığımız olumlu geri dönüşler bizleri hem gururlandırıyor hem de benzer projeleri hayata geçirmek için ilham kaynağı oluyor. Çalışmanın başından sonuna dek verdikleri katkılardan dolayı Koç Üniversitesi’ne teşekkürlerimizi sunuyorum.

Zeynep Birgül
GSK, Kurumsal İletişim ve Hasta İlişkileri Müdürü

Farklı çalışan gruplarımızın eğitim ihtiyaçlarına yönelik olarak Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları ile pek çok eğitim programını başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Bu programlardan biri de 2021’den beri her yıl başarı ve gururla yürüttüğümüz “Global Manager” başlıklı eğitim programımız. Çalışanlarımızın uluslar arası faaliyetlerinde en iyi iş sonuçlarına ulaşmaları amacıyla Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları ile birlikte tasarlayarak hayata geçirdiğimiz programımıza bu güne kadar 200’den fazla çalışanımız katıldı ve hepsi de yüksek düzeyde fayda gördüklerini belirterek memnuniyetlerini bildirdiler.

Daha nice güzel iş birliklerine imza atmak dileğiyle, bu ve diğer tüm eğitim programlarımızın başarısında emeği geçen, kurumsal eğitimler konusundaki bilgi, deneyim ve profesyonelliğine güvendiğimiz Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları birimine sonsuz teşekkürler…

Aslıhan Yücel
Arçelik A.Ş., Yönetici, Yetenek Yönetimi & Kültür

Vestel Şirketler Grubu olarak 2016 yılından beri kurumsal eğitim ihtiyaçlarımız için tercih ettiğimiz iş ortağımız Koç Üniversitesi’dir. Yıllar içerisinde eğitim başlıklarının giderek çeşitlendirilmesi ve içeriklerin zenginleştirilmesinin yanı sıra daima proaktif ve titiz davranırlarken, akademik bilgiyi sektördeki tecrübesiyle harmanlayan, deneyimli akademisyenlerle buluşmamızı sağlamışlardır.

Ahsen As
Vestel, Eğitim Yöneticisi

Koç Üniversitesi ile çıktığımız Mini-MBA yolculuğumuzda, liderlerimizin Koç Üniversitesi’nin sıra dışı deneyimi ve profesyonelliği sayesinde yolculuklarında herkesten bir adım öne geçtiğini belirtmek isteriz.

Program boyunca gerek Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Biriminin samimi ve pozitif yaklaşımı, gerek programdaki hoca ve danışmanların derin bilgi ve deneyimleri ile mesleki ve kişisel gelişimlerimize ışık tutmalarından son derece memnun kaldık.

Bu eşsiz deneyim için Koç Üniversitesi başta olmak üzere, Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimine ve programda bizimle olan hoca ve danışmanlara en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Kaan İlker İşeder
CMC Türkiye, Organizasyonel Gelişim ve İç İletişim Müdürü

Borusan Akademi Liderlik Fakültesi’nin ilk ve orta seviye yönetici programlarını 2 yıldır Koç Üniversitesi iş birliği ile hayata geçiriyoruz. Koç Üniversitesi ile çalışmak hem konusunda uzman eğitmenlerle bir program tasarlayabilmemize hem de eğitimler arasında bağlar kurarak katılımcılarımıza bütünsel bir gelişim yolculuğu yaratmamıza olanak tanıyor. Hem tasarım sürecindeki iş birlikleri hem de programı akıcı bir şekilde yürütme konusunda sağladıkları destek için Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları ekibine teşekkür ederiz.

Sedef Işıldak
Borusan Holding, İşe Alım, Yetenek & Gelişim Yönetimi Müdürü

2018 yılından bugüne, MNG Kargo Akademi bünyesinde çözüm ortaklarımız ile birlikte uzun soluklu Yönetici Yetiştirme ve Geliştirme Programları düzenliyoruz. Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları Birimi ile 2021 yılında, çözüm ortağı portföyümüzü genişletmek adına yaptığımız bir toplantıda tanıştık. Yoğun iş tempomuzda hayatımızı kolaylaştırmasını umduğumuz bir çözüm ortağından en önemli beklentilerimiz olan etkin dinleme, hızlı analiz ve çözüm odaklılık bu profesyonel ekipte fazlasıyla vardı. Bu etkili tanışma sonrası, 2022 yılı başlangıcıyla birlikte eğitim stratejimizin en önemli programlarından olan Yönetici Geliştirme ve Liderlik programlarında birlikte çalışmaya başladık. Alanının öncüsü profesyonellerden oluşan eğitmen kadrosu ve özenle hazırlanmış eğitim içerikleri ile son derece memnun bir ortaklık yürütüyoruz. Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları Birimi kurumsal ve proaktif çalışma kültürü ile eğitim sektöründeki en önemli markalardan biri. Kurumsal birlikteliğimizin uzun yıllar sürmesini umuyor, başta birimin yöneticileri ve çalışanları olmak üzere tüm akademik kadroya teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Serdar Altınbaş
MNG Kargo, Eğitim, Gelişim ve İç İletişim Departman Müdürü

Koç Üniversitesi işbirliğiyle yola çıktığımız Liderlik Programımızda önceliğimiz, Kastamonu Entegre’nin sürdürülebilir büyüme çerçevesindeki stratejik hedeflerine ulaşmasına destek olacak yeni nesil içeriklerin tasarlanmasıydı. Bu tasarım ile çıktığımız Liderlik Programı yolculuğunda, Koç Üniversitesi’nin farklı disiplinlerinden gelen akademik ve teorik kariyerlerin sentezlendiği eğitmenlerle çalışma imkânımız oldu. Eğitmenlerin tecrübeleriyle içinde bulunduğumuz ekosistem için yeni bakış açıları kazandık. İlişkileri doğru okuyabilmek ve yönetebilmek için “insan odaklı” psikolojileri temel alan yenilikçi yaklaşımları dinledik. Dünyada değişen trendler ve yeni metotlarla ilgili ilham aldık. Girişimci yaklaşımı ile “kutunun dışında” düşündürerek, küresel piyasa okuryazarlığımızı geliştirdik. Simülasyonlar ile deneyimleyerek öğrenme fırsatı yakaladık. Bu anlamlı katkı için Koç Üniversitesi’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Selim Çelebi
Kastamonu Entegre A.Ş., Global İnsan Kaynakları Direktörü