Program Hakkında Genel Bilgiler

 

Değişim Yönetimi eğitiminde dünya lideri Prosci®’ın Türkiye’deki tek temsilcisi "and Change" Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan ve yakın gelecekte daha sık rastlayacağımız  “Değişim Yöneticisi” yetiştiren, uluslararası geçerliliğe sahip sertifika programını, Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları ile birlikte sunuyor.

Prosci®, yaklaşık 20 yıllık deneysel araştırma ve kıyaslamaların sonucunda, değişimin insan yönünü geliştirmeyi hedefleyen bir metodoloji geliştirdi. Dünya literatürüne ADKAR modeli olarak geçen bu metodoloji, değişim projelerinin başarısız olma riskini en aza indirip, şirketlerin daha büyük başarılara imza atmasını sağlıyor.
Fortune 100 şirketlerinin yarıdan fazlasının da faydalandığı, bilimsel araştırmalar ve en iyi uygulamalara dayanarak verilecek Değişim Yönetimi sertifika programında katılımcılar, şirketlerin her alanda geçirebileceği değişimleri sistematik bir biçimde nasıl yönetebileceklerini öğreniyorlar.


Eğitim Dili: İngilizce


Kimler Başvurabilir:

Değişim Yönetimi sertifika programı aşağıda belirtilenler dâhil olmak üzere, değişimi yönetmekle sorumlu herkes için tasarlanmıştır:

· Proje ve değişim yöneticileri

· Strateji ve iş geliştirme yönetici ve çalışanları

· Organizasyonel gelişim yöneticileri

· Değişim yönetimi ekibi üyeleri

· Değişim sponsorları

· Danışman ve eğitmenler

· Kurumsal ve iç iletişim çalışanları

· İK yöneticileri ve çalışanları


Eğitim Süresi: 3 Gün


Eğitim Tarihi: 5-7 Ekim 2020 (Başvurularımız kontenjanlarla sınırlıdır) 


Son Başvuru Tarihi: 25 Eylül 2020


Eğitmen: Tom Marsicano


Eğitim Saatleri: 09:00-19:00


Eğitim Bedeli:

 

5 Eylül'e kadar yapılan ödemelerde katılımcı başı 1650 USD + %18 KDV (KDV dahil 1947 USD)

 

5 Eylül ve sonrasında yapılan ödemelerde katılımcı başı 2200 USD +%18 KDV (KDV Dahil 2596 USD)

Eğitim ücretine çevrimiçi ve basılı eğitim kaynakları, basılı eğitim malzemeleri, tanışma ve kaynaşma etkinlikleri, kampus dışında ayarlanan bir mekanda ilk akşam hoş geldiniz yemeği, kampusta öğle yemekleri, gün boyu çay-kahve ve tatlı-tuzlu atıştırmalıklar ve sertifikalar dahildir.


İndirimler:

 

5 Eylül'e kadar avantajlı dönem indirimi olan %25 indirim uygulanır. 

 

5 Eylül sonrasında;

Aynı kurumdan aynı tarihli programa iki kişinin katılımında toplam eğitim bedeli üzerinden %5, üç ve üzeri sayıda kişinin katılımında %10 indirim uygulanır. • Aynı programa katılacak 8 ve üzeri sayıdaki katılımcı için daha avantajlı fiyat seçenekleriyle kuruma özel eğitim düzenlenebilir. • Koç Üniversitesi mezunları ve Koç Topluluğu çalışanlarına %10 indirim uygulanır. Koç Üniversitesi öğrenci/mezunlarına ve Koç Grubu çalışanlarına %10 indirim uygulanır. Birden fazla koşulun oluşması durumunda, en yüksek orandaki 1 adet indirim uygulanır.

 

Kredi Kartıyla Ödeme:

Ödemelerini kredi kartıyla yapmak isteyen katılımcılarımız için eğitim bedelini 2 veya 3 taksitle ya da tek çekimde ödeme imkânı bulunmaktadır. Kredi kartıyla ödeme yapmak isteyen katılımcılarımızın bu taleplerini ckuman@ku.edu.tr adresine e-postayla iletmelerini rica ederiz. Katılımcılarımıza ödeme için web bağlantısı gönderilecektir.


Eğitim Yeri:  Koç Üniversitesi İstinye Kampüsü


Eğitime Gelirken Getirilmesi Gerekenler: Kişisel dizüstü bilgisayarınız

Bilgiyasarı olmayan katılımcıların eğitim öncesinde ckuman@ku.edu.tr adresine e-posta göndererek bilgisayar talep etmeleri halinde kendileri için bilgisayar sağlanacaktır.  

Eğitim Öncesi Hazırlık: Eğitimden önce katılımcılara 7 sayfalık bir ön okuma ve bir bilgilendirme metni ile birlikte, katılımcıların kendi değişim projelerini kağıda dökebilecekleri bir değerlendirme formu gönderilir.