Neler Dediler?

Selcan Gümüş Sevingen Yıldız Holding, Pazarlama Yöneticisi

“2011 yılında Pazarlama Akademisi programı kapsamında Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları’ndan Pazarlama ve Marka Yönetimi eğitimlerini aldım.

Yıllık marka stratejilerimi hazırlarken, eğitimde öğrendiklerimi birebir uyguluyor; yöneticilerim ve diğer departmanlardaki çalışma arkadaşlarımdan çok olumlu yorumlar alıyorum.

Bu anlamda Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları'ndan aldığım eğitimlerin bugüne kadar mesleki anlamda aldığım en yararlı ve akılda kalıcı eğitimler olduğunu söyleyebilirim. Teşekkürler Koç Üniversitesi.”

Fatih Çına ING Bank Liderlik, Yetenek ve Organizasyonel Gelişim Grup Müdürü
“ING Bank olarak en alt seviyelerden en üst seviyelere kadar Turuncu Liderlerimizin gelişimi bizim için büyük önem taşıyor. Bu gelişim sürecinde çalışanlarımızın gerek kişisel yetkinlik becerilerini gerekse teknik bankacılık bilgilerini Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları ile destekliyoruz. İş hayatında profesyonel bakış açısına sahip Turuncu Liderlerimizi yetiştirirken Koç Üniversitesi – ING Bank işbirliği ile önemli adımlar atıyoruz.”
Şehla Heper Eczacıbaşı Schwarzkopf, Pazarlama Yöneticisi

“Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları’ndan Eczacıbaşı Topluluğu için düzenlenen Dijital İletişim programına katıldım. Yeni dijital dünyaya dokunabilmek ve dinamiklerini anlayabilmek adına düzenlenmiş çok yararlı bir program oldu. Sektörün içinden isimlerle ve güncel örneklerle dönemin dijital nabzını tutmak için harika bir fırsattı diyebilirim. Yürüttüğümüz dijital projelerle sayesinde de eğitimde öğrendiklerimizi hayata geçirme olanağı bulduk. Emeği geçen herkese çok teşekkürler Koç Üniversitesi.”

Nilüfer Bozkurt LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri A.Ş Yurtiçi Mağazacılık Eğitim ve Geliştirme Müdürü

“LC Waikiki Mağazacılık olarak vizyonumuz, 2023 yılına kadar Avrupa’nın en başarılı 3 giyim perakendecisinden biri olmaktır.

Bu kapsamda, mağaza yöneticilerimize özel olarak hazırlamış olduğumuz “2023 Liderleri Gelişim Programı” ve “2023’e Giderken Gelişim Programı” Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları ile birlikte yürütülmüştür.

Bu gelişim programları kapsamında mağaza yöneticilerimiz; perakende sektörünün dünyada ve Türkiye’deki örnekleri ile tanışarak, işin profesyonellerinden ve akademisyenlerinden perakendede yöneticiliği öğrendiler. Süreç boyunca, Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları’nın ihtiyaçlarımıza göre sunmuş olduğu, katılımcılar üzerinde hissedilebilir şekilde olumlu etkiler yaratan eğitimleri gerçekleştirdik.

Kurumun veya eğitim alacak grubun ihtiyacını tam ve doğru belirlemek, eğitim sonundaki hedefler konusunda net ve gerçekçi olabilmek adına profesyonel bir ekipten destek alıyor olmamız da Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları ile iş ortaklığımızın güçlenmesini sağladı. İşbirliğimizin devamını diliyoruz.”

Cem Budak Bilim İlaç A.Ş. İşletme Birimi Yöneticisi

“Erişkin insanı eğitmek gerçekten çok zor, çünkü bilginiz, birikiminiz ve deneyiminizle geliyorsunuz eğitime. Ben de en başında Koç Üniversitesi'ne geldiğimde bu uzun eğitim süresi nasıl geçecek diye düşünmüştüm doğrusu, ama yanılmışım.

Öncelikle anlattığı konularda sahada aktif olarak görev yapmış veya yapmakta olan eğitimciler iş hayatında karşılaştığınız yaygın sorunlara gerçekçi çözüm önerileri ile sizi dersin içine çekiyor ve ufkunuzu genişletiyor. İnteraktif, grup çalışmalı eğitim modeli ve buna uygun sınıf düzeni hem dersi keyifli kılıyor, hem de sizi düşünmeye sevk ederek bilginin kalıcı olmasını sağlıyor. Üstelik her derste yanınızda kendi alanındaki bilgisi, birikimi ve deneyimi ile gelen ve bunu sizinle paylaşan birbirinden değerli öğrenci arkadaşlarınız (hatta eğitim sonunda dostlarınız) oluyor. Bir de dost canlısı, sizi dinleyen bir yönetim var ve gerektiğinde inisiyatif alıyor. İşte tüm bunlar bana başta uzun gelen bu sürenin kısa görünmesini sağladı ve hem keyifli hem de faydalı eğitimin sonunda keşke tekrar burada öğrenci olsam dedirtti.

Kısacası Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları'nı tüm şirketlere ve eğitime, gelişime açık tüm profesyonellere tavsiye ederim.”