İstinye Kampus

İstanbul'da merkezi bir konumda bulunan Koç Üniversitesi İstinye Kampusu, konferans, toplantı ve eğitimler için modern ve yenilikçi bir ortam sunar. 

Ulaşım

Deniz Yolu İle
İETT Hatları İle
Minibüs İle
Atatürk Havaalından Ulaşım
Sabiha Gökçen Havaalanından Ulaşım
Taksim-Mecidiyeköy-Levent Bölgesinden Ulaşım

Deniz Yolu İle
İstinye Kampus, İstinye Deniz Otobüsleri iskelesine ve İstinye otobüs durağına yürüme mesafesindedir. Haftaiçleri 07:50'de Kadıköy'den kalkan şehir hatları vapuru, Kadıköy-Beşiktaş-İstinye-Sarıyer güzargahını izleyerek 08:50'de İstinye'ye varmaktadır. Akşam 18:30'da kalkan vapur, aynı hattı izleyerek 19:30'da Kadıköy'e varmaktadır. Haftaiçi ve Cumartesi günleri Çengelköy-İstinye arasında işleyen seferin ayrıntıları için: http://www.sehirhatlari.istanbul/tr/seferler/cengelkoy-istinye-368.html

İETT Hatları İle
İstinye Kampusun hemen önünden geçen İETT otobüs hatları: 29Ş, 22, 40T, 41C.

İstinye Kampusa 5-6 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan İstinye İskele durağından geçen otobüs hatları: 22, 25E, 29Ş, 40, 40B, 40T, 41C, 42, 42T, 59RH

Minibüs İle
Kampusa Tarabya - Beşiktaş hattı minibüsleri ile rahatça ulaşılabilmektedir.

İstinye Kampus, Maslak yönünden gelirken, Sarıyer istikametinden İstinye çıkışı takip edildiğinde, İstinye Park'ı geçerek kavşaktan sola dönüldükten sonra 2,5 km ileride sağda yer almaktadır.
İstinye Kampus, sahilden gelirken, Beşiktaş - Sarıyer istikametinden İstinye’ye gelindiğinde, kavşaktan Maslak yönünde sola dönülünce 400 metre sonra solda İstinye Migros'un hemen yanında yer almaktadır.

Atatürk Havaalından Ulaşım
Atatürk Havaalanı'ndan Koç Üniversitesi İstinye Kampus'e metro aracılığı ile gelmek isterseniz M1A hattından M2 hattına aktarma yaptıktan sonra Hacıosman durağında inip 29M1 numaralı otobüsü ya da taksi (12₺ tutmaktadır) ile kampüse ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak, Havataş servislerini (11₺) havaalanından Taksim’e gitmek için kullanabilir, Taksim’den M2 hattına binip yine Hacıosman ya da Darüşşafaka durağında inebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanından Ulaşım
Sabiha Gökçen Havaalanından Koç Üniversitesi İstinye Kampus'a ulaşımda Havataş’ın Taksim (14₺) servislerini kullanarak Levent’te inebilir, M2 hattına binip Hacıosman durağında indikten sonra 29M1 numaralı otobüs ya da taksi (12₺ tutmaktadır) ile kampusa ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak, Levent’te indikten sonra İstinye hattına giden minibüs ve otobüsleri kullanabilirsiniz.

Taksim-Mecidiyeköy-Levent Bölgesinden Ulaşım
M2 metro hattı ile Hacıosman ya da Darüşşafaka durağında inip 29M1 numaralı otobüsü ya da taksi (12₺ tutmaktadır) ile kampüse ulaşabilirsiniz.