Hizmet ve Olanaklar

Hizmet ve Olanaklar
Profesyonel yönetici eğtimlerinde kampusta konaklama, hemen yan binada yer alan toplantı salonları ve sınıflara kolay erişim imkanı sunması bakımından şirketler tarafından sıkça tercih edilmektedir. 3 çok amaçlı sınıf, 9 toplantı odası, 1 konferans salonu ve 1 amfi sınıfa sahip olan İstinye Kampus, yönetici eğitimlerinin büyük çoğunluğuna ev sahipliği yapmakta ve farklı türde eğitim ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Konaklama
İstinye Kampus konukevinde 24 adet standart tek kişilik oda, 5 adet çift kişilik oda (çift kişilik yatak), 1 adet iki kişilik oda (iki tek kişilik yatak), 2 süit oda (çift kişilik) ve 6 daire (çift kişilik) olmak üzere toplam 38 oda bulunmaktadır.

Odaların tümünde kablosuz internet erişmi, çelik kasa, sabit telefon, 42" LCD TV, minibar, çalışma masası, klima ve uydu alıcısı mevcuttur. Suit odalarda ek olarak açık mutfak ve oturma odası bulunmaktadır. Oturma odasındaki koltuk ilave çift kişlik yatak olarak kullanılabilmektedir.

Yiyecek İçecek Hizmetleri
Eğitimler süresince çay, kahve ve kurabiye ikramı ve atıştırmalık lezzetli seçimler sunulmaktadır. Set menü olarak sunulan öğle veya akşam yemekleri Kampus ana bina içerisinde yer alan Kış Bahçesi alanında servis edilmektedir.