Hizmet ve Olanaklar

Hizmet ve Olanaklar

Katılımcılar 7/24 açık Suna Kıraç Kütüphanesi'nin zengin ve güncel koleksiyonlarından kütüphane içinde yararlanabilir ve ayrıca Öğrenci Merkezinde bulunan Migros Market, Pandora Kitabevi, Divan Kuaför (kadın & erkek), kuru temizleme ve Yapı Kredi Bankası şubesinden de faydalanabilirler.

Yiyecek İçecek Hizmetleri

Yönetici Geliştirme Programları tarafından eğitim gruplarına özel sağlanabilen yemek ve ikram hizmetlerinin yanı sıra, katılımcılar kampus yemekhanesinden ve kampustaki restoran ve kafelerden de yararlanabilirler.

Konaklama

Yaz döneminde yapılan eğitimlerde katılımcılara yurtlarda konaklama imkanı sunulabilmektedir. Tek kişilik ve banyolu olan odalarda kablosuz internet, 24 saat sıcak su, televizyon, mini buzdolabı, havlu ve mini şampuan bulunmaktadır.

Sağlık Merkezi

Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampus içinde yer alan Sağlık Merkezi, 24 saat açıktır. Yönetici Geliştirme Programları eğitim katılımcıları acil durumlarda Sağlık Merkezi'ne dahili “1100” no’lu acil telefon numarasından, Batı Kampus Sağlık Merkezi'ne dahili ''7000'' no'lu acil telefon numarasından ulaşabilirler. (Cep telefonlarından veya üniversite harici telefonlardan arandığında 0212 338 1100 - 0212 338 7000). Sağlık Merkezi'nde bulunan ambulans, gerekli olduğu takdirde tam teşekküllü hastanelere sevk için kullanılmaktadır.