Değişim Yönetimi Sertifika Programı

 

COVID-19 sebebiyle eğitimlerimizi çevrimiçi platformda sürdürmekteyiz.

Aşağıda yer alan linkten çevrimiçi Değişim Yönetimi Sertifika Programlarımızın eğitim ve son başvuru tarihlerine, bedeline ve diğer detaylarına ulaşabilirsiniz:

 

https://ygp.ku.edu.tr/tr/proscir-degisim-yonetimi-cevrimici-sertifika-pr...

 

Değişim Yönetimi eğitiminde dünya lideri Prosci®’ın Türkiye’deki tek temsilcisi "and Change" Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan ve yakın gelecekte daha sık rastlayacağımız  “Değişim Yöneticisi” yetiştiren, uluslararası geçerliliğe sahip sertifika programını, Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları ile birlikte sunuyor.

Prosci®, yaklaşık 20 yıllık deneysel araştırma ve kıyaslamaların sonucunda, değişimin insan yönünü geliştirmeyi hedefleyen bir metodoloji geliştirdi. Dünya literatürüne ADKAR modeli olarak geçen bu metodoloji, değişim projelerinin başarısız olma riskini en aza indirip, şirketlerin daha büyük başarılara imza atmasını sağlıyor.
Fortune 100 şirketlerinin yarıdan fazlasının da faydalandığı, bilimsel araştırmalar ve en iyi uygulamalara dayanarak verilecek Değişim Yönetimi sertifika programında katılımcılar, şirketlerin her alanda geçirebileceği değişimleri sistematik bir biçimde nasıl yönetebileceklerini öğreniyorlar.


Eğitim Dili: İngilizce


Kimler Başvurabilir:

Değişim Yönetimi sertifika programı aşağıda belirtilenler dâhil olmak üzere, değişimi yönetmekle sorumlu herkes için tasarlanmıştır:

· Proje ve değişim yöneticileri

· Strateji ve iş geliştirme yönetici ve çalışanları

· Organizasyonel gelişim yöneticileri

· Değişim yönetimi ekibi üyeleri

· Değişim sponsorları

· Danışman ve eğitmenler

· Kurumsal ve iç iletişim çalışanları

· İK yöneticileri ve çalışanları


Eğitim Süresi: 3 Gün

Eğitmen: Tom Marsicano