Kurumsal Eğitimler

Koç Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programları birimi, kurumlarla güven ve işbirliğine dayanan stratejik çözüm ortaklığına önem verir. Kurumsal eğitimlerimiz kapsam ve süre bakımından tamamen kurumun ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmakta, eğitim içerikleri kurumun bulunduğu sektör örnekleri ve vakalar ile zenginleştirilebilmektedir.

Eğitimler sonunda katılımcılar, kariyerlerinde yepyeni fırsatlar yaratmalarına yardımcı olabilecek değerli bir sertifikaya sahip olmaktadırlar. Eğitimler kurumun ihtiyaç ve talebine bağlı olarak tek bir konuda verilebileceği gibi, yöneticiliğin farklı fonksiyonlarını bir araya getiren modüllerden oluşan bütüncül bir akademi şeklinde de planlanabilmektedir. 

Katılımcıların iş yoğunluklarına bağlı olarak ardışık günlerde ya da yıla yayılarak modüler olarak gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca İstinye ve Rumelifeneri kampus müsaitliklerine bağlı olarak katılımcılara konaklama imkanı da sunulabilmektedir.

Ağırlıklı olarak verdiğimiz eğitimler arasında Finans, Satınalma, Strateji, Değişim Yönetimi, Pazarlama, Tedarik Zinciri Yönetimi ve Liderlik Gelişim Programları bulunmaktadır. Eğitimler kurumun talebine göre Türkçe ya da İngilizce olarak yapılmaktadır.

İletişim:

executive@ku.edu.tr

+90 212 338 1305

+90 212 338 1640

+90 212 338 1850